V aute s deťmi: tipy na pohodlné výlety

Tak chcete získať ten titul super rodičov? To je samozrejme vtip. Ale ak máte obavy z perspektívy dlhej cesty s malými deťmi, prečítajte si našu radu a tipy. Dúfame, že nakoniec budete súhlasiť s tým, že výlety s deťmi sú zábavné a jednoduché! Dlhý pobyt v uzavretom priestore s takmer žiadnou zábavou – pre mnoho rodičov stres z cestovania s deťmi. Pamätajte si, že vodič nesmie byť rozptýlený, keď sa vozidlo pohybuje. Ak je dieťa na zadnom sedadle sprevádzané dospelou osobou, nájdenie zábavky nie je ťažké!

autíčko

1. Kreslenie
Ak auto nie je vybavené autosedačkou, uchopte špeciálny štítok, do ktorého sú pripojené listy papiera a môžete si kresliť. Alebo použite len tvrdú podložku – kreativite sa medze nekladú.
2. Spievať a počúvať rozprávky
Flash disk alebo disky s detskými piesňami a rozprávkami budú veľkou pomocou na ceste. Šup nahrávať.
3. Zahrajte si
„Menuj všetky slová podľa jedného písmena“ alebo legendárne „Mestá“ – tieto a podobné hry sa hodia na cesty.

4. Hračka
Nezabudnite vziať svoju obľúbenú hračku na výlet. Obľúbený plyšový medveď rozjasní aj najnáročnejšiu cestu.
Naplánujte si čas odchodu, aby ste mohli ísť vhodne spať – v noci alebo cez deň. Toto je obzvlášť dôležité, ak je v aute jeden dospelý. Vo vozidle dieťa rýchlejšie zaspí a bude dlhšie spať, budete pokojnejší ak prespí aspoň časť cesty.

chlapci

Kontrolný zoznam „Čo robiť na ceste“
· Pitná voda. Odporúčame vám, aby ste si vzali niekoľko fliaš.
· Prejedanie. Neberte celú sériu jedla so sebou, inak zadné sedadlo vášho auta bude plné drobkov. Priamo na ceste je lepšie si dať ovocie a zeleninu, sušienky, sendviče nechať na chvíľu doma.
· Zmena oblečenia. Pre batoľatá si vezmite kompletnú sadu od spodnej bielizne a / alebo plienok.
· Uteráky a mokré utierky. Uprednostňujte malé balíčky, sú pohodlnejšie na ukladanie obrúskov na cestách.
Snažili sme sa vám povedať o nuansách cestovania s dieťaťom v aute, ale v každom prípade najdôležitejšou vecou, ​​ktorú si s sebou vezmete, je vaša dobrá nálada.