Párová – spoločná masáž

Pokiaľ vo vzťahu s vašou druhou polovičkou neprestajne vyhľadávate nové veci, ktoré by ste mohli spolu robiť, pravdepodobne ste už rozmýšľali o spoločnej masáži. Tieto párové masáže nie sú však iba pre odvážnych ľudí, ktorí neustále hľadajú vzrušenie cez rôzne netradičné cesty. Pokojne môžete skúsiť spoločnú masážnu procedúru, aj keď chcete prehĺbiť svoj vzťah s vaším partnerom a byť si k sebe vzájomne ešte bližší. Párová masáž sa dokonca odporúča dvojiciam, ktorým začína vzťah škrípať a prestávajú si rozumieť, pretože vďaka špeciálnym tantrickým technikám sa často dokážu vyplaviť ich najtemnejšie myšlienky a pocity. Tieto pocity a myšlienky väčšinou nedokážu svojmu partnerovi povedať priamo do očí, čo spôsobuje nedorozumenia. Vďaka intenzívnemu tantrickému zážitku, dokáže človek otvoriť natoľko svoju myseľ, že pochopí presne, čo je pre neho dôležité.

Romantický pár

Spoločenská masáž teda môže fungovať aj ako párová terapia. Ľudia, ktorí spolu žijú dlhé desaťročia, môžu byť po niekoľkých rokoch spolu nažívania znudení, a práve tantrická masáž, okorení ich spoločný intímny život. Emócie vyplavené počas masáže sa ešte viac upevnia, ak ich partneri budú zdieľať spoločne. Páry mávajú neraz problém so svojou intimitou, aj napriek tomu, že spolu žijú už dlhší čas. Nedokážu sa jeden druhému natoľko otvoriť a odhaliť svoje najhlbšie ja, čo potom vedie k vzťahovým ťažkostiam. Masér, ktorý je prítomný počas párovej procedúry, vie pomôcť milencom vysvetliť, ako dokážu jeden druhého energicky naladiť, stimulovaním tých správnych bodov na tele.

Masážna miestnosť

Pokiaľ teda chcete zažiť s partnerom niečo nové, čo ste ešte nikdy nevyskúšali, spoločná masáž sa vám určite zapáči. Skúsiť môžete, napríklad párovú masáž v Bratislave, kde je hneď niekoľko salónov, zameriavajúcich sa na tantrické metódy masírovania. Je len na vás, ktorý z nich si vyberiete, pre svoju partnerskú skúsenosť.