Nie je masáž ako masáž

Ľudia chodia na masáže z rôznych dôvodov. Niektorým to odporučil lekár, niekto tam chodí kvôli bolestiam chrbta a niekto aby si psychicky oddýchol. Nech už je dôvod aký chce, masáže sú veľmi populárnym spôsobom relaxácie a salónov ponúkajúcich takéto služby každým rokom pribúda. Tak isto sa rozširujú aj portfóliá masáží, pretože sa do popredia dostávajú stále ďalšie a ďalšie typy. Okrem klasickej masáže a masáže pre športovcov, ktoré sú snáď naj známejšie, existuje napríklad aj aromaterapeutická, energetická, či lymfatická masáž a medzi obľúbené patrí napríklad aj ajurvéda a bankovanie. Toto všetko sú viac menej druhy masáží, ktoré sú bežne dostupné v salónoch a wellness centrách. Existuje však typ masáže, za ktorým musíte ísť do špecializovaného salónu a ide napríklad o tantrickú masáž.

masážny olej

Skúste napísať do vyhľadávača napríklad senzuálne masáže Bratislava a budete prekvapení výsledkom vyhľadávania. Otvoria sa vám nové dvere, ktoré ste sa možno do teraz báli preskúmať, no určite nebudete sklamaní. Senzuálna tantrická masáž na rozdiel od klasických masáží zahŕňa totiž aj intímne partie. Jej cieľom je uvoľnenie sexuálnej energie a relaxácia, akú ste ešte nezažili. Celou masážou vás bude sprevádzať jedna zo skúsených masérok a celkovú atmosféru dotvárajú aj rôzne príjemné vône a upokojujúca hudba.

masáž

Najlepšie na tom je, že objednať sa môžete telefonicky alebo cez internet, kde sa aj dočítate všetky potrebné informácie. Vyberiete si tam jednu z masérok, s ktorou prežijete tento jedinečný zážitok a tiež tam uvidíte široký výber programov, z ktorých si vyberáte na základe vašich skúseností a preferencií. Pre tých hanblivejších alebo menej skúsených je tam napríklad klasická tantra, pri ktorej ste úplne v rukách masérky a vy nemusíte robiť nič nič, ste len prijímateľom energie. Pre skúsenejších a odvážnejších sú na výber napríklad vzájomné masáže “telo na telo”, kde už nie ste len pasívnym prijímateľom energie ale ste aktívnym účastníkom diania. Vybrať si môžete aj z rôznych špecialít, ktoré ozvláštnia tento zážitok a pokiaľ si to želáte dopriať aj svojej partnerke alebo partnerovi, existuje možnosť párovej masáže, ktorú môžete absolvovať spolu v jednej miestnosti alebo oddelene. Majte však na mysli, že masérky poskytujú len služby, ktoré ste si vopred zarezervovali a rozhodne nepposkytujú nijaké sexuálne služby.