Kvalitná kozmetika je základ zdravej pleti

Každej z nás žien dá starostlivosť o pleť niekedy poriadne zabrať. Nikdy nie sme spokojné s naším vzhľadom a väčšinou za to môže práve tvár – konkrétne vzhľad a stav pleti. Vonku je už v túto dobu veľmi chladné počasie, a tým je naša pleť každodenne vystavená čoraz väčšiemu utrpeniu – pokožka je kvôli chladnému vzduchu čoraz viac a viac vysušená, podráždená a veľmi namáhaná. Veď to každá žena veľmi dobre pozná. Pravidelná starostlivosť o pleť je dôležitá a ženy s ňou často nešťastne experimentujú. To sa deje hlavne z toho dôvodu, že na trhu je dnes už veľmi veľa rôznych krémikov, olejčekov, masiek, scrubov, pleťových sér od rôznych výrobcov, ktoré kvôli ich zloženiu pleť ešte väčšmi zaťažujú a dráždia.

suchá pleť

Vaša pleť neznesie všetko a na to by ste si mali dávať pri výbere kozmetiky pozor. Mnoho produktov určených pre starostlivosť o pleť na trhu skôr len lákavo vyzerá a vonia, než skutočne pomáha a ošetruje pleť. Dôležité je pleť naučiť na stálu rutinu a zvoliť tie najvhodnejšie a najkvalitnejšie pleťové produkty, slúžiace k jemnej starostlivosti a opatere pokožky. Ak ste ešte doteraz neprišli na ten správny recept na peknú a stále zdravo vyzerajúcu pleť, vymeňte všetku kozmetiku čo doma používate za tú najlepšiu pleťovú kozmetiku na trhu od značky Shemen Amour. Pýchou vysokokvalitnej pleťovej kozmetiky Shemen Amour sú predovšetkým minerály a vitamíny z Mŕtveho mora. Táto kozmetika pomáha v boji proti vráskam, akné, pigmentovým škvrnám, udržiava pleť pružnú a čistú, úžasne pôsobí najmä na citlivú a vysušenú pokožku.

krém žena

Kyselina hyalurónová, prírodné výťažky, bahno a minerály z Mŕtveho mora, kolagén, vitamín E, provitamín B5, ovocné oleje, kyseliny omega 3 a 6 a mnoho ďalších prvotriednych zložiek podporujúcich mladú a zdravú pleť nájdete v kozmetike od Shemen Amour. Zo širokého sortimentu kozmetiky Shemen Amour si môžete zostaviť kompletnú výbavu pre starostlivosť o vašu pleť. Neváhajte a vyberte si z ponuky hydratačných nočných a denných krémov, pleťových masiek, čistiacich mydiel, omladzujúcich sér a liftingových výplní a zmeňte tak vašu pleť k lepšiemu!