Toto sú najhoršie dôvody na svadbu

Ste viac-menej presvedčený, že na dosiahnutie tohto cieľa by ste nemali nechať kameň bez kameňa. Ale počkajte, ste si istí, že tieto frázy sú dostatočnými dôvodmi na to, aby ste sa zosobášili? Ste si istý, že sa nesobášite z nesprávnych dôvodov? Tu je niekoľko zaujímavých argumentov, na ktoré by ste nikdy nemali myslieť pri usadzovaní:nevesta a ženích.jpg
Moje biologické hodiny tikajú
Pokiaľ ide o dieťa, človek nemusí vždy súťažiť s časom. Existuje niekoľko metód pôrodnosti, o ktoré sa ľudia v súčasnosti stále viac uchyľujú. Napríklad, namiesto toho, aby sme sa obávali biologických hodín, môžeme myslieť na zmrazenie vajíčok.
Všetci moji priatelia sa vydávajú/ženia
Takže? Musia mať svoje vlastné dôvody na manželstvo. Jedna veľkosť sa nehodí všetkým. Myslenie na manželstvo len preto, že tak urobili vaši priatelia, sa dá najlepšie opísať ako podľahnutie partnerskému tlaku. Alebo to môžete nazvať stádovou mentalitou.
Všetci dobrí chlapi budú čoskoro preč.
No, to je celkom apokalyptická vízia. Ľudská rasa teraz nevymiera. Počkajte, kým sa vám pritrafí ten pravý.
Čo povedia susedia / rodina
Ak ste v pohode s tým, že vediete život so susedmi a príbuznými, choďte do toho a počúvajte ich. Ale ak máte pocit, že nemajú žiadne právo o vás rozhodovať, sme s vami.
Moji rodičia budú zbavení zodpovednosti
Inými slovami, myslíte si, že vaši rodičia vás považujú za bremeno? To je primitívne myslenie. Zobuďte sa, toto je 21. storočie.šťastní novomanželia.jpg
Manželstvo je tradícia
Opýtajte sa sami seba, je to dostatočný dôvod na manželstvo? Páčilo by sa vám naozaj, keby vás vaša rodina prinútila, aby vás uviazli len v mene tradície? Skúste nad tým popremýšľať.
Manželské páry sú lepšími rodičmi
Podporuje sa tento predpoklad? Bolo dokázané, že manželské páry sú lepšími rodičmi ako osamelí rodičia? Samotný rodinný stav vás nemôže urobiť príkladným rodičom – mali by ste počítať ďalšie faktory, ako je stabilita doma, správny podporný systém, láska, teplo a obdivuhodné rodičovské techniky.