Aplikácie a platformy, ktoré vám pomôžu udržať obchodné náklady pod kontrolou

Jednou z najťažších častí vedenia podniku je riadenie vašich výdavkov. Aj keď to môže znieť jasne, toto staré pravidlo je potrebné opakovať: V obchodnom aj osobnom živote musíte vedieť, kam smerujú vaše peniaze. To je rozhodujúce pre udržanie vecí pod kontrolou. Našťastie je niekoľko aplikácií a programov, ktoré vám pomôžu sledovať vaše výdavky, účty a vo všeobecnosti si byť vedomí finančnej situácie vášho podniku.eshop.jpg
Truebill
Truebill je skvelým príkladom aplikácie, ktorú môžete použiť na sledovanie a správu svojich financií. Nainštalujte aplikáciu, pripojte svoje účty a sledujte, ako aplikácia vytvára prehľad o tom, kde sa vaše peniaze nachádzajú. Všetky vaše predplatné a výdavky budú rozdelené do kategórií; Vaše financie budú zaznamenané v pekne viditeľnom grafe; a vždy uvidíte na prvý pohľad úroveň hotovosti, ktorú máte po ruke.
Mint
Mint je jedna z pôvodných finančných sledovacích aplikácií, zameraná primárne na osobných zákazníkov, ale užitočná je aj pre podnikanie. Mint sleduje účty a peňažný tok automatickým importovaním informácií z pripojených účtov. Opäť platí, že tieto informácie sú k dispozícii a na prvý pohľad vám dáva možnosť vidieť, kde vaše peniaze smerujú a aké výdavky budete možno musieť znížiť.
Mint má tiež malý obchodný nástroj s názvom Quicken MyBusiness, ktorý pomáha kategorizovať výdavky ako osobné alebo obchodné, a poskytuje informácie pre daňové podanie.aplikace.jpg
Xero
Xero je ďalšou účtovnou platformou zameranou na malé a stredné podniky. Zaoberá sa platbami, správou aktív, bankových účtov, nákladmi, fakturáciou a objednávkami. Pomáha tiež pri výpočte dane z predaja, poskytuje multi-menové účtovníctvo.
Xero je prístupné tak pre stolné, ako aj pre mobilné platformy a je ideálnym spôsobom, ako neustále držať krok s financiami.
PlanGuru
Príliš veľa rozpočtových systémov sa spolieha na následnú analýzu, čo je to, čo robí PlanGuru výnimočným. Namiesto zosúladenia vašich financií a pomoci vám pomáha PlanGuru so strategickým plánovaním a analýzou predpovedať budúce výdavky a zabrániť im dostať sa spod kontroly.