Tento materiál bude Vašich najobľúbenejším!

V prípade nerezového materiálu sme presvedčení o tom, že si sa stane Vašim skutočne obľúbeným, ba dokonca najobľúbenejším materiálom. Nerezový materiál sa pýši popularitou a obľúbenosťou po celom svete. Rôzne inštalácie po celom svete sú toho dôkazom. Veľa pozitívnych recenzií z celého sveta môžete jednoducho nájsť aj na internete a presvedčiť sa tak o tom, že tento materiál je skutočne skvelým materiálom a jednoznačne by ste ho pri výstavbe Vášho schodiska mali zvážiť.
Výhody nerezového materiálu:Detail na staré zhrdzavené zábradlie na betónovom balkóne.jpg

  • Pokiaľ hovoríme o nerezovom materiály, hovoríme o materiály, ktorý má vysokú nosnosť, takže sa nemusíte báť prípadné zábavného šmyknutia sa po Vašom zábradlí.
  • Jeho začiatočná cena je skvelá. Ak berieme do úvahy kvalitu a cenu, tak tu je kvalita rozhodne vyššia než cena daného materiálu.
  • „Materiál Chameleón.“ Aj takto môžete nazvať nerezový materiál, nakoľko sa krásne prispôsobí akémukoľvek prostrediu, či už je to exteriér alebo interiér Vášho domu. Nerezový materiál vyzerá všade jednoducho skvele! A v kombinácie s drevom alebo so sklom je to hotová dokonalosť.
  • Odolnosť voči mechanickému poškodeniu je jednou z obľúbených vlastností nerezového materiálu. Nemusíte sa teda báť, že by Vaše ratolesti nejako poškodili zábradlie pri klasických detských hrách. Na poškodenie tohto materiálu by to chcelo skutočne veľa sily a snahy a to sa nikomu nebude chcieť, ani tým starším deťúrencom.

Fotka schodiska zdola.jpg

  • Jednoduchá údržba. Stačí použiť vodu s handričkou a wualá -Vaše zábradlie je ako nové. Navyše na ňom nie sú vidno žiadne stopy a už vôbec sa nemusíte báť nejakého leštenia.
  • Materiál je vhodný do interiéru, ale vďaka jeho vysokej odolnosti je výborným riešením aj do Vášho exteriéru. Napríklad na vstupné schodisko alebo taktiež ako zabradlie na balkon nerez Lmmont.sk