Ružová? Omladí šatník a oživí studené zimné dni

Zimná sezóna je v plnom prúde a teplé letné farby opustili vaše šatníky na najbližších pár mesiacov. Nikto vám však nebráni v tom, aby ste sa osviežili a naplnili dni hrejivou energiou ženských farieb.

růžový svetr

Farba mladosti

Čo je krajšie, ako jemný ružový rumenec na tvári?Prečo si ženy zvýrazňujú prirodzenú farbu pier?

Nie je to náhoda. Je našou farbou od narodenia, keď dostaneme do daru výbavu pre dievčatká. Jej sila však pretrváva až do dospelosti, pretože nielen nám, ale aj mužom prináša závan mladosti. A kto by nechcel pôsobiť o trošku mladšie? Vašu prirodzenosť podporí žiarivá ružová, staroružová aj jej tmavšie odtiene.

Rozžiarte kanceláriu


Kombinácia ružovej blúzky a čiernej sukne doplnená o čierne čižmy je hotový zázrak. Keď sa zjavíte v tejto kombinácii, ani jeden mužský pohľad sa vám nevyhne. Najmä v prípade, že máte výraznejšie boky či zadnú časť. Nezabúdajte, že výrazná farba má dať vyniknúť tej časti postavy, ktorou sa radi pochválite okoliu. Naopak, pri širšom páse krásne vynikne kombinácia ružového topu s čiernym sakom a čiernou sukňou. Vyhnite sa ružovým čižmám či lodičkám, nepôsobia profesionálne. Tmavší odtieň ružovej sa vynikajúco kombinuje so sivou.

Hor sa na lyžovačku

Na lyžiarskom svahu nie je ružová žiadnou novinkou. Pozor však na návrat do deväťdesiatych rokov! Zažmurkajte na vyšportovaných lyžiarov v sexi sivo ružovom overale...Vyvarujte sa ale toho, aby ste pôsobili nemoderne a držte sa stále pravidla, že váš outfit nemá viacero odtieňov ružovej.

Namiesto teplej večere ho rozohreje pohľad na vás

Žena musí vyzerať skvele aj pri upratovaní. Ak chcete doma navodiť opäť atmosféru čerstvého začiatku, doprajte si ružové spodné kusy oblečenia. Ak je váš miláčik stará škola, o teplú večeru ho ukracovať nemusíte, ale keď ju naservírujete v ružovej košieľke a nohavičkách, nečakajte, že večer skončí futbalom. Nudiť sa isto nebudete, s ružovou je večer vo dvojici úplne iná liga.

šaty

Pozor na prešľapy!


Keď prídete ružovej na chuť, nebudete chcieť nosiť nič iné. Pri elegantných outfitoch nevoľte viac ako jeden ružový kus oblečenia a jeden ružový doplnok. Ani jedna z nás nechce vyzerať ako princezná na torte. Naopak, uvoľniť sa môžete pri kombinovaní športového fitness oblečenia alebo ak chcete dosiahnuť extravagantný look. Opatrne s výstrihmi a krátkymi sukňami. Výrazná ružová by tak mohla navodiť lacný dojem. Ružová je farba, s ktorou treba narábať citlivo, ale to nebude pre žiadnu z vás problém. Jedno je isté, bol by hriech nedať jej šancu.