Transport liekov a iného medicínskeho materiálu

Ste majiteľom farmaceutickej spoločnosti, alebo ste obchodným zástupcom, pre firmu, ktorá sa zauberá výrobou medicínskych pomôcoch, alebo iného medicínského materiálu a hľadáte nové prepravné boxy a palety pre váš tovar? Firma Schoeller Allibert je ten správny výber pre váš nákup. Naše rental- 9372000 https://www.schoellerallibert.com/cz/produkty/9372000-maestro-1200x800x165-3r-r/?rent palety môžete ich nájsť tu na našej stránke sú ideálnym riešením na prenášanie medicínskeho tovaru, liekov, alebo výživových doplnov. Vďaka svojmu dizajnu s troma lyžicami je veľmi stabilná a bezpečná pri transporte tovaru.

palety

Okrem toho jej dizajn je navrhnutý tak, aby vyhovoval všetkým hygienickým normám, preto je jej povrch aj tvar veľmi ľahko dostupný zo všetkých strán a jej povrch upravený tak, aby sa dal ľahko vyčisti a stále sa tak dal udržať čistý, čo vyhovuje striktným hygienickým pravidlám o čistote v medicínskom a farmaceutickom priemysle. Plastová paleta rental je stabilná paleta, ktorá má protišmykovú úpravu, ktorú vie firma spraviť na vyžiadanie. Ďalšie výhody tejto palety si môžete prečítať na našej stránke, po kliknutí na horeuvedený link.

palety

Okrem paliet firma Schoeller Allibert ponúka aj prepravné boxy na transport aj uskladnenie tovaru, ktoré taktiež spĺňajú všetky potrebné hygienické normy a štandardy na kontakt nie len s potravinami ale aj medicínskym tovarom a liekami. Naše boxy sú kompatabilné s našimi paletami, takže sú ideálnou kombináciou na transport alebo uskladnenie vášho tovaru. Naše plastové boxy pevné aj skladacie si taktiež môžete pozrieť na našej webovej stránke, kde máte presne uvedené rozmery ako aj ich výhody a informácie z hlavnými charakteristikami. Pri ďalších otázkach neváhajte kontaktovať našeho obchodného zástupcu, určite vám poradia s výberom a vy tak budete spokojní.