Plastové obálky pre mnohostranné využitie

Expedícia tovaru adresátovi si vyžaduje dodržiavanie viacerých pravidiel. V prvom rade sa jedná o rýchlosť doručenia a samozrejme mimoriadne dôležitá je aj zachovanie pôvodnej kvality doručovaného tovaru. Najmä listové zásielky, drobný textilný tovar alebo tlačoviny sú citlivé na prepravné podmienky.

email-3249062_640

Plastová obálka Vám spoľahlivo splní aj tie najnáročnejšie kritéria kladené na expedíciu a prepravu. Jej vnútro je potiahnuté špeciálne upravenou fóliou, ktorá je nepriesvitná, podobne ako aj samotná obálka. Adresátovi je doručená zásielka diskrétne, nie je možné vidieť obsah obálky.

Určite zaujmú plastové obálky využívané poštovou službou. Ich výhodou je, že sa dajú rýchlo a pritom bezpečne zalepiť. Na ich vrchnú stranu je možné použiť Vami zvolenú potlač, prípadne logo. Najviac využívané sú nepriehľadné svetlé, smotanové ale aj čierne. Výnimkou nie sú ani farebné, napríklad aj oranžové, modré alebo zelené.

Technológia výroby je patentovaná, sú vyrobené z pevného a odolného plastu, majú odolné zvarovacie spoje. Vyznačujú sa mimoriadnou pevnosťou, sú vode a oteru odolné. Využívajú sa vo všetkých druhoch transportu, aj v medzinárodnej preprave.

letters-2742643_640

Ich prevedenie je s uškom alebo bez neho. Plastové obálky s uškom ocenia expedičné firmy pri prekládke, manipulácia s nimi je jednoduchšia.

Dodávajú sa v baleniach ad 10 ks až po 100 kusov.

Sú vhodné pre veľkosť tovaru A5 až A4+, majú nízku hmotnosť, znižujú náklady poštovného a sú cenovo prijateľné.

Pre zasielanie darčekov sú vhodné lesklé, prípadne holografické s trblietavým povrchom. Darček alebo cenný predmet pôsobí reprezentatívne.

Určite oceníte ich spoľahlivosť nízku cenu, farebné prevedenie a jednoduchú manipuláciu.

Sú estetické a balenie tovaru akéhokoľvek charakteru bude pre Vás príjemným okamihom.

Vždy budete mať istotu, že aj tovar označený nálepkou „krehký“ bude doručený v poriadku.