Originálne svadobné pozvánky

Po zásnubach prichádza najdôležitejší okamih vyvrcholenia Vášho vzťahu – svadba. Sprevádza ju veľa radosti ale aj povinností. Od správneho výberu šiat, doplnkov, miesta konania svadby až po svadobné pozvánky a oznámenia. V tejto hektickej dobe Vám určite pomôžu svadobne pozvanky Graphicsoul, ktoré zosobnia Váš nápad do reálnej podoby. Ušetria Vám čas, poradia a zdokonalia Vaše predstavy o vhodnom oznámení chystanej udalosti hosťom.

beach-1854076_640

Samozrejme, že Vaša predstava a Váš vkus je prvoradý. Či už sa rozhodnete pre klasické pozvánky alebo o čosi modernejšie prevedenie. Odborníci Vám ponúknu napríklad vintage prevedenie, svadobné oznámenia s Vašimi fotografiami, vkusnú karikatúru, folklórnu tématiku, ručne maľované alebo s jemným doplnkom krajky zo šiat budúcej nevesty. O pôvodnom návrhu sa s Vami spoločne poradia a až po Vašom odsúhlasení sa zadá príkaz na tlač. Pri správnej voľbe je dôležitý typ písma, jeho veľkosť, typ papiera, potlač, celková farebnosť a kreativita. Spoločne vytvoríte pôvodný návrh, ktorý sa až po Vašom schválení stane záväzný.

wedding-dresses-1486004_640

Rôznorodé farebné prevedenie, celkové poňatie a záverečné vyznenie svadobných pozvánok je náročný proces. Vyzerá jednoducho, ale keď sa ponoríte do množstva ponúk a výberov, vtedy Vám odborná pomoc príde vhod. Vždy platí pravidlo, že menej je viac a pre každého je dôležité niečo iné. Veľa párov má svoje pesničky, básne a úryvky z nich sú pre nich na svadobných pozvánkach to najdôležitejšie. Vyjadrujú ich vzťah a prajú si to oznámiť svadobným hosťom. Naopak pre niektoré páry sú dôležitejšie spoločné fotografie, ručne maľované obrázky a želajú si ich preniesť na pozvánky. Odborníci Vás určite prevedú dilemou, čo je prioritné a aké farebné prevedenie je na daný typ vhodné.

Svadobné pozvánky Vám ponúknu aj iné doplnky ako napríklad menovky pre hostí na svadobnú hostinu a na výslužky, vkusné a vtipné etikety na fľaše, zákusky a podávané svadobné menu. Stačí si vybrať.