Nevera – priama rana do srdca!

Málokto dokáže niečo také tolerovať a preniesť sa cez to. Nie je totiž nič príjemné na tom, ak zistíte, že vás váš manžel za chrbtom klame. Všimli ste si na ňom určité zmeny už dávno, no nie ste si isté, či ide skutočne o neveru? Čo ak sa vám chce iba znovu zapáčiť, túži okoreniť váš dlhotrvajúci vzťah a práve kvôli tomu ste si všimli, že sa začal meniť? Dôvodov môže byť mnoho, avšak rozhodne by ste mali zbystriť svoju pozornosť, ak cítite, že niečo s vašim partnerom nie je v poriadku.srdce namaľované na papieri.jpg
V prvom rade by ste mali spozornieť, ak je váš manžel odrazu príliš nervózny a často sa hnevá. Isteže, môže to byť aj prácou, možno mu pribudlo v poslednom čase oveľa viac povinností. Avšak, ak ste si všimli, že na vás začal hľadať chyby aj tam, kde ich nikdy predtým nevidel, dávajte si na neho rozhodne väčší pozor. Možno sa za týmto všetkým skrýva práve milenka, kvôli ktorej sa váš manžel začal správať inak ako zvyčajne.
Všimli ste si, že váš partner začal dbať viac o svoj vzhľad? Začal navštevovať kaderníka a vymenil svoj šatník? Aj takáto zmena môže signalizovať, že niečo nie je vo vašom vzťahu v poriadku a medzi vás dvoch sa vkradla tretia osoba.žena plače.jpg
Zdá sa vám, že už spolu s vašim milovaným netrávite toľko času ako kedysi? Pripadá vám to tak, že sa vám začal vyhýbať a dokonca vo vašej prítomnosti spomína aj prácu, na ktorú sa bez ostychu vyhovára? Ostáva v nej dlhšie, hoci to nikdy predtým nerobil? Toto všetko môže znamenať to, že je vám neverný. Ak totiž v danom čase nemenil prácu a ani ho nepovýšili, nemá dôvod zdržiavať sa dlhšie v práci. Všetko to totiž môžu byť len obyčajné výhovorky, ktorými sa snaží zakryť svoju neveru.
Možno ste si všimli, že pred vami skrýva telefón a čoraz viac si chráni svoje súkromie. Čím to asi len bude? Možno iba nechce, aby ste zistili niečo, čo pred vami potrebuje silou mocou skrývať.
V každom prípade by ste pri takýchto rôznych náznakoch mali spozornieť. Nejde však o to, aby ste za všetkým hneď hľadali novú tajnú známosť, ktorá sa vám snaží rozbiť vzťah. Niektoré veci nemusia byť až také zlé, ako sa to na prvý pohľad môže zdať.