Kde si objednať obedové menu v Bratislave?

Dnes sa vám nechce variť? Ste majiteľ firmy, ktorý rád dopraje kvalitné jedlo sebe a svojim zamestnancom? Bývate alebo pracujete v Bratislave? Alebo ste sa rozhodli, že dnes si nenavaríte a radšej si objednáte jedlo z donášky? Objednajte si obedové menu Bratislava. Reštaurácia Gurmánsky dvor u Oravca varí každý deň obedové a denné menu pre zákazníkov v Bratislave časť Ružinov. Nebojte sa, nemusíte ísť ani do reštaurácie. Stačí si objednať. Robia donášku po celej Bratislave a Ružinove. Či ste zamestnanec vo firme alebo mamička v domácnosti, na obed každému z nás vyhladne. Pre firmy, ktoré zabezpečujú obed zamestnancom poskytujú stále menu, ktoré aktualizujú každý týždeň.

obedove menu bratislava

Na výber majú z kvalitnej ponuky hotových jedál, ktoré sú pripravované z čerstvých a kvalitných potravín. Ponúkajú vyváženú stravu, ktorá je tak dôležitá pre vaše zdravie. Jedlá sú varené na dennej báze. Nenájdete u nich polotovary ani prihrievané jedlá z predchádzajúceho dňa.

Čo si dnes vyberiem na obed?

V obedovom menu nájdete klasické slovenské pochúťky. Žalúdok si na začiatok zahrejete polievkami. Na výber máte z dvoch variant aby ste si mohli vybrať. Stará dobrá klasika ako hovädzí vývar vás nenechá chladnými. Pokračujeme hlavným jedlom. Na výber máte z viacerých možností. V prvej variante máte na výber z 3 hlavných jedál.

obedove menu bratislava

V druhej možnosti ponúkajú takzvané minútky. Tu si môžete vybrať až so 7 jedál s tým, že polievku máte v cene. Obedové menu zahŕňa všetky obľúbené druhy jedál. Od bravčových a kuracích rezňov, maďarského gulášu, sviečkovej, vyprážaného syru až po typicky slovenské jedlo ako sú bryndzové halušky. Všetky hlavné jedlá sa podávajú aj s prílohami ako zemiaky, hranolky, knedľa a ryža. Pravdaže, nesmie chýbať ani šalát. Vyberie si naozaj každý. Garantujem vám, že tak dobre sa najete len u Gurmána. Až sa budete https://cs.wiktionary.org/wiki/ob%25C4%259Bd kotúľať od stola. Najlepšie jedlá nájdete v Gurmánskom dvore u Oravca. Stačí zavolať a objednať si z našej dennej ponuky obedového menu Bratislava.