Doprajte si na tantra masážach celotelové potešenie

Tantra masáže bratislavatantra.sk si získavajú veľkú obľubu z niekoľkých dôvodov a my by sme si ich tu mohli načrtnúť. Pre niektorých klientov je tantrická masáž viac ako sex a dávajú jej prednosť pred komplikovaným partnerským vzťahom.

Pocit telesnej blízkosti – kedy ste sa naposledy s niekým objali tak, že ste sa dotýkali takmer celým povrchom tela? Toto nebýva bežne zvykom a ľudia si skôr len podajú ruku, než aby sa objali. A ak sa objímu, potom sa len potľapkajú po ramenách a je to objatie len na chvíľu, napríklad v okamihu, keď hokejista strelí gól a zvyšok mužstva sa raduje. Objímanie je výrazom odovzdávania energie a je to úplne prirodzený prejav spontánnej radosti, a naopak – ak nemáte dobrú náladu, na objímanie vás to rozhodne lákať nebude. Čím väčšia je telesná blízkosť a čím väčšou plochou tela sa k niekomu tlačíme, tým viac si odovzdávame svoju energiu a máme z toho potešenie. To platí aj pre tantru masáž, pokiaľ si zvolíte celotelovú, kedy sa vás masérka dotýka takmer celým povrchom svojej pokožky.

erotické masáže

Rozkoš z energie – jemné hladenie veľkou plochou masérkinho tela je nesmierne príjemné a vyvoláva až euforické pocity, niektorí ľudia tomu hovoria „rozkoš z energie“. Nemusíte ani penis zasúvať do vagíny a napriek tomu prežívate ešte väčšiu rozkoš a blaženosť, ako keby ste striekali svoje semeno do vlhkej lasturky.

tantra masáž

Prirodzené a hlasné uvoľnenie emócií – tantrickým masážam sa darí uvoľniť u klienta silné sexuálne emócie, toto napomáha najmä ľuďom, ktorí majú problém s emocionálnou rovinou a so zážitkom rozkoše. Klient si tu môže zastenať a vzdychať nahlas, nemusí mať pocit hanby a nebude sa naň pozerať ako na niekoho, kto sa prejavuje príliš nahlas a nevhodne, čo sa napríklad stáva niektorým ľuďom pri partnerskom sexe. Tantra sa stará o to, aby emócie vychádzali z vnútra von, čo je tiež jediný správny postup, inak sa vo vnútri osobnosti blokujú a môžu potom prinášať v živote ďalšie zbytočné traumy.