Nový rozmer plastových obálok.

Dnes už asi nenájdeme na Slovensku človeka, ktorý by nenakupoval aspoň občas v internetových obchodoch. A asi najviac tovaru svojim zákazníkom posielajú eshopy zamerané na predaj textilných produktov. Keď ešte niekedy v začiatkoch internetového predaja sa tričká, nohavice, mikiny a iný textilný tovar rozposielal v kartónových krabiciach, dnes je to už minulosťou. Všetky takéto textilné produkty sa v súčasnosti rozposielajú jednoducho v praktických plastových obálkach.

kartónový obal

Tieto obálky plnia všetky funkcie, ktoré sa od nich pri prevážaní tovaru prostredníctvom kuriérskych služieb vyžadujú. Jednu nevýhodu plastové obálky oproti kartónovým obalom predsa len majú. Nemajú svoj vlastný pevný tvar, takže krehké alebo ľahko rozbitné predmety v nich rozposielať asi nebudete. No pri textilnom tovare sa táto nevýhoda úplne stráca, pretože rôzne časti oblečenia, ktoré sú zabalené do týchto obálok, môžete kľudne pohadzovať z miesta na miesto, a obsahu obálky nehrozí žiadne poškodenie. Navyše plastové obálky chránia ich obsah pred vlhkosťou a sú takmer nezničiteľné na rozdiel od papierových obálok. Obálky sú zvnútra potiahnuté čiernou fóliou, takže nie je počas prevozu tovaru vidieť, čo sa vo vnútri nachádza. A veľkou praktickou výhodou je aj fakt, že na povrch týchto obálok môžete veľmi pohodlne napísať adresu obyčajnou prepisovačkou a nie je nutné používať adresné štítky.

obálka

Predajcovia kvalitných plastových obálok dnes už ponúkajú veľké množstvo rôznych rozmerov týchto obálok, takže nie je problém nájsť vhodný rozmer na akýkoľvek rozposielaný tovar. No a keďže medzi často rozposielané druhy oblečenia dnes patria aj veľkorozmerné zimné bundy alebo kabáty, na trh sa dostáva aj nový rozmer plastových obálok 2packsk.sk. Do obálok o rozmere 800×550 mm už môžete zabaliť aj tie najväčšie kusy oblečenia a nemusíte prácne manipulovať s neforemnými veľkými kartónovými krabicami.