Lacné založenie s.r.o.

Spoločnosť s ručením obmedzeným má množstvo výhod. My Vám ponúkame kompletné založenie do 48 hodín len za 290 eur. Čo všetko to zahŕňa? Skonzultujeme s Vami Váš plán a podnikateľský zámer a predmety podnikania. Vypracujeme pre Vás kompletnú dokumentáciu potrebnú pre založenie spoločnosti s ručením obmedzeným. Vypracujeme za Vás spoločenskú zmluvu – teda zakladateľskú listinu. Podáme návrh zápisu do živnostenského obchodného registra a prevezmeme dokumenty vydaných úradmi a tiež súdom. Založenie spoločnosti vieme zabezpečiť na celom území Slovenska a to online. Pre založenie spoločnosti je potrebné niekoľko vecí, avšak všetko je pomerne jednoduché.

zmluva

Samozrejmosťou je byrokracia a vyplnenie dokumentov. Základom je zakladateľská listina alebo spoločenská zmluva. Len donedávna bolo potrebné postupovať osobne, navštíviť živnostenský úrad, teraz je to však možné spraviť aj online, z pohodlia domova. Spoločnosť s ručením obmedzením musí mať nejaké sídlo, adresu, ktorá bude uvedená v obchodnom registri. Nemusí ísť len o územie na Slovensku. Môže ísť takisto o založenie sro a ich cena Ezmluva spoločnosti v zahraničí, teda môže ísť napríklad o prístupové možnosti, ako napríklad založenie v Českej republike a podobne. Okrem sídla je dôležité splniť podmienku zložiť poplatok za založenie a vznik spoločnosti.

zúfalý muž

Spoločnosť môže mať jedného až päťdesiat spoločníkov. Základná čiastka, teda základné imanie je 5000 eur. Avšak existuje aj možnosť nepeňažného vkladu, hoci aj tak veľkosť vkladu musí byť reálne ohodnotená peňažnou menou. Každý spoločník ručí za záväzky, ktoré sa rovnajú výške svojho nesplateného vkladu, ktorý je uvedený v obchodnom registri. Výhody spoločnosti s ručením obmedzeným sú také, že bez ohľadu na zisky a príjmy má rovnú daň 21%, minimálny vklad je len 750 eur a hodnota základného imania je relatívne nízka. Pokiaľ chcete poradiť, navštívte naše stránky.