Chce to zmenu

Zrazu mu už nestojí. Nedokáže vstať ani ráno. A muž je z toho celý rozladený, úplne bez nálady. Žena sa ho snaží podporovať a povzbudzovať, ale podľa neho už nemá zmysel snáď ani celý život. Keby sa nad tým všetkým radšej zamyslel a rozhodol sa pre boj, tak by z toho vyšiel oveľa lepšie ako si myslí. Život je taký, že sa nám nestávajú len dobré veci, ale aj veci zlé. Koľko ľudí by ešte bolo vôbec rado za to, že má iba takýto problém. Čo by za to dali, keby sa trápili iba s ovisnutým penisom, pritom musia riešiť oveľa vážnejšie problémy, ktoré ich postihli. Dokonca na tento problém existuje perfektné riešenie v podobe tabletiek cobra, ktoré zdvihnú penis opäť do tej správnej výšky a človek si môže ďalej užívať sexuálne radovánky. Žiadny problém a pritom sa tí muži budú nad sebou toľko ľutovať a hovoriť o tom ako keby to bol koniec sveta.

young-man-1515402_1920

Viete vôbec aké iné strašné životné osudy sa môžu človeku ešte prihodiť? O tom, že vôbec nemusí ísť iba o ovisnuté pýchy, ale o odstránené pýchy? Čo takí ľudia, ktorí už nemajú žiadnu nádej, že by niekedy zažili sexuálny akt? Ako sa títo stavajú k životu? Tiež sa ľutujú a bezmocne sa tiahnu svojím životom?

man-2495355_1920

Práve naopak. Títo ľudia sú tí, ktorí ukazujú pravú silu ľudského života. Dokážu sa nad všetkým povzniesť a vnímať svoj osud taký aký je. Žiadna ľútosť nad samým sebou, ale poriadne odhodlanie vytrieskať aj z takéhoto života úplné maximum, čo to ide. Neexistuje, že by sa vzdávali a ľutovali sa. Tak si zoberte príklad z týchto ľudí, pretože oni majú naozaj silné jadrá osobností. Tak sa nenarodili, takými sa stali. Staňte sa aj vy takým človekom, čo bude mať vidinu krajšej budúcnosti za akýmkoľvek problémom. Budete mu čeliť a nie sa pred ním schovávať. Postavíte sa k tomu hrdinsky a budete poriadny chlapom. Aj s postaveným kaktusom – ako sa spieva v jednej známej pesničke.